Reklama
Reklama

Dubček europoslancov nezaujíma...

Počet zobrazení: 4768

Som hrdý na to, že v Európskom parlamente premiér Fico odhalil bustu Alexandra Dubčeka, našej najvýznamnejšej osobnosti v dejinách, symbol socializmu s ľudskou tvárou, ktorý sú vážia po celom svete. A nebudem ani komentovať, že dajaký Sulík Dubčeka označil za „kontroverznú“ osobnosť. To je akoby sa amatérsky futbalista z ŠK Horná Dolná vyjadroval o Maradonovi, to je proste na smiech. Dubčeka uznáva celý pokrokový svet, kým Sulík je len provinčný bratislavský šašo...

Ale iné ma zaujalo: titulky našich médií, že premiéra Fica si v Európskom parlamente došlo vypočuť len niekoľko europoslancov. Akoby to bola jeho chyba! Preboha, príde líder predsedníckej krajiny a europoslanci neráčia prísť do roboty? A tvárime sa, že je to OK? Zarábajú nejakých desaťtisíc eur a nie sú schopní ani len prísť do pléna, keď sa rieši predsedníctvo? A čo, dopekla, tí flákači vlastne robia? Namiesto toho, aby slovenské médiá upozornili na to, ako sa europoslanci flákajú, tak to otočia tak, že slovenský premiér europoslancov nezaujal.

Neuveriteľné, ako dokážu niektorí Slováci kopať do vlastnej krajiny: Sulík kope do Dubčeka, médiá do predsedníctva, všetci sú super, len Slovensko je zlé. Toto je zo strany médií a sulíkov regulárne tupé... Našťastie, drvivá väčšina Slovákov si váži svoj štát a Alexandra Dubčeka považuje za náš klenot. Česť jeho odkazu!

Priemer: 4.4 (62 hlasov)
Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy