Reklama
Reklama

stalo sa

Predsedom SMK sa na kongrese v Komárne stal opäť Béla Bugár, keď v tajnom hlasovaní získal 240 z 278 platných hlasov. O tom potom, ale takú výraznú podporu nemal azda ani Vladimír Mečiar vo svojom HZDS.
Počet zobrazení: 642

Predsedom SMK sa na kongrese v Komárne stal opäť Béla Bugár, keď v tajnom hlasovaní získal 240 z 278 platných hlasov. O tom potom, ale takú výraznú podporu nemal azda ani Vladimír Mečiar vo svojom HZDS.

Na mítingu KSS v Košiciach prehlásil podpredseda Demokratického hnutia Rómov, že oni už budú voliť komunistov, pretože ako jediní im dajú robotu. No, byť na mieste pána podpredsedu, ešte by som nad účinkom tohto argumentu chvíľu porozmýšľal.

Podľa kuloárnych rečí sa vraj počas návštevy Mikuláša Dzurindu v USA malo hovoriť aj o prípadnom pôsobení Ľudovíta Černáka na čele VSŽ. Za vernosť trafiku alebo rovno fabriku?

HZDS dalo všetkým zamestnancom v centrále aj v regiónoch výpoveď s platnosťou od 1. decembra, pričom im vraj ešte dlhuje mzdu za posledné tri mesiace. A čo tak naďalej pracovať zadarmo, už len z lásky k hnutiu?

Milan Kňažko chýbal na oslavách 10. výročia nežnej revolúcie, pretože vraj niekoľko hodín pred spomienkovou akciou prehral zápas s horúčkou. Vďaka menšiemu počtu účastníkov podujatia však tentoraz nebolo potrebné vytvárať koridory.

Juhoslovanský prezident Slobodan Miloševič prijal delegáciu HZDS vedenú Gustávom Krajčim, ktorá bola na návšteve v Juhoslávii a zároveň nechal pozdravovať predsedu hnutia. Takto skompromitovať Mečiara pred celým svetom pán Miloševič skutočne nemusel.

Oľga Keltošová priznala, že stretnutie so Slobodanom Miloševičom nebolo plánované a považuje ho za chybu. Len aby nakoniec nebolo pre ňu osudnou chybou toto jej kritické vyjadrenie.

Podpredseda DS Peter Zajac tvrdo kritizoval rok vládnutia Dzurindovho kabinetu i fungovania SDK a tvrdí, že vláda stratila kredit, ktorý mala ako opozícia. No počkaj, Zajac!

Ministerka financií Brigita Schmögnerová varovala poslancov koalície pred daňovým populizmom a nátlakom opozície. Myslím, že niekto by mal na oplátku varovať pani ministerku pred rozhorčením daňovníkov.

Snemovňa reprezentantov amerického Kongresu schválila rezolúciu na podporu Slovenskej republiky, kde vyzdvihli náš pokrok na ceste k demokratickej spoločnosti. Vidíte, čo dokáže spôsobiť jedna darovaná fujara?

Všetky britské noviny zverejnili šokujúcu informáciu, že manželka britského premiéra Charie očakáva vo svojich 45 rokoch štvrté dieťa. Takže takto si predstavuje Tony Blair svoju Tretiu cestu?

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama