Reklama
Reklama
Počúvanie je nové čítanie

STALO SA...

Počet zobrazení: 1101

Verejnoprávny Slovenský rozhlas dal v deň 60. výročia vzniku Slovenského štátu priestor iba sympatizantom vtedajšieho režimu. Uznajte, bolo by netaktické, aby ústredný riaditeľ SRo dovolil vykresliť Jozefa Tisa ako nejakého "řezníka".

Inak sa vraj po známom Slotovom extempore národniari rozhodli zmeniť pozdrav a odteraz sa namiesto "Na stráž!" budú zdraviť "Do tankoch!"

Na ocenenie Vojenský čin roka bol nominovaný aj dôstojník, ktorý učí deväť až desaťročné deti strieľať zo služobnej pištole. V štatúte súťaže sa uvádza, že organizátori chcú predstaviť našu armádu v tom najlepšom svetle. Ešteže tak.

Biskup Rudolf Baláž sa blysol bystrosťou ducha, keď povedal, že v Banskej Bystrici vyhrala SDĽ preto, lebo tu bolo po Bratislave najviac eštebákov a bolo tu centrum všetkých marxistických a ateistických akcií. Neviem, čo by veteráni Slovenského národného povstania povedali na to, že z nich predstaviteľ katolíckej cirkvi urobil ateistov.

Čerstvý prezidentský kandidát Ladislav Kováč sa priznal, že sa rozhodol uchádzať o post hlavy štátu preto, lebo manželka mu už dva roky píli uši, aby si našiel lepšie platené zamestnanie. Konečne bol niekto z nich úprimný.

Podpredseda parlamentu Béla Bugár vykonal oficiálnu návštevu Budapešti výlučne s poslancami maďarskej koalície. To, že so sebou nevzal aj slovenských zástupcov, sa dá vlastne celkom ľahko pochopiť: čo by tam robili, keby aj tak nič nerozumeli?

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Najčítanejšie

Matovičove referendá
Idioti v politike
Esencia cynizmu a pokrytectva
Kto sa smeje naposledy
Čas na nových 2 000 slov
Návrat posolstva Novočerkaska
Ad.: Idioti v politike
Čo dnes zasejete, to budete v budúcnosti žať!
Matovičove referendá
Budíček spoza Dunaja
Vrtieť Justitiou
Idioti v politike
Kam až môže klesnúť verejná morálka?
Ako Slovensko prichádza o verejnosť
Pod rúškom tma
Covid - Rozdelená spoločnosť
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama