Reklama
Reklama

„Ľuboš Blaha dobýva slovenský fejsbúk“

Počet zobrazení: 4143

Hihi, Denník N opäť výborne pobavil. V článku s názvom „Ľuboš Blaha dobýva slovenský fejsbúk“ autor zronene lamentuje nad tým, že moje statusy majú vašu podporu, priatelia.
A robí to mimoriadne zábavným spôsobom – len tri postrehy:

1. ĽUDIA NA ROZDIEL OD VÁS NIE SÚ TEĽCE

V Denníku N s prekvapením došli na to, že existujú aj ľudia, čo sú ochotní čítať.
Zjavne sú zvyknutí na to, že deti hamburgerov používajú knihy iba ako dekoráciu do obývačky a prečítať si dokážu akurát meme s 5 slovami a obrázkom. Ako malé deti.
Toto píše Denník N:
„Blaha používa holé texty bez obrázku a úspešne búra akékoľvek mýty o tom, že ľudia nie sú ochotní čítať dlhé statusy.“
Gratulujem Denníku N k tomuto kolumbovskému objavu. Áno, ľudia čítajú a áno, zväčša od tretieho ročníku základnej školy nepotrebujú pre udržanie pozornosti sprievodné animácie.
Ale je možné, že od liberálov očakávam veľa, možno sa mentálne zastavili na úrovni 9-ročných šarvancov – to by vysvetľovalo ozaj veľa...

l._blaha_fb2.jpg

2. VITAJTE NA SLOVENSKU

V Denníku N došli na to, že vy, moji priatelia, ste reálni ľudia. Bravissimo!
Aha, čo píšu: „Po skúmaní Blahových postov a po diskusii s viacerými ľuďmi sa prikláňam k tomu, že veľkú väčšinu interakcií má autentických.“
Výkon hodný Hercula Poirota, bravó! Stačilo, keby občas vyšli z kaviarne a zistili by veľmi rýchlo, že Slovensko má plné zuby kapitalizmu, liberalizmu, rusofóbie aj politickej korektnosti.
Ale oni sa radšej roky udržiavali v chorobnej predstave, že všetci ľudia na Slovensku, čo nemilujú Kisku, sú proste len fejkové profily. A teraz s hrôzou zisťujú, že fejkom nie sme my, ale ich liberálna bublina, ktorá sa končí na výpadovke zo Zlatých pieskov.
Nuž, áno, milí N-kári, vitajte vo vlastnej nočnej more. Na Slovensku vás má väčšina ľudí plné zuby. Úplne slobodne a autenticky. Blbé, čo?

3. JA VIEM, PRAVDA BOLÍ

V Denníku N došli na to, že ľudia chcú konečne počuť pravdu a chcú ju počuť na rovinu.
Ako píšu: „Blahovi to funguje, pretože píše úderne a útočne, veľmi osobne a vyhrotene, každý klasický smerácky útok posúva ešte o level ďalej (naposledy označil prípadnú Kiskovu účasť v Marrákeši ako vlastizradu), ale treba povedať, že aj celkom zručne a niekedy kreatívne (ak sa dokážete odosobniť).“
Dobré ránko, decká. Ja chápem, že kreativita je niečo, čo vás mimoriadne prekvapuje, keďže roky len primitívne opisujete liberálne ideologické floskule z USA a EÚ, hejtujete Fica a Putina a oblizujete Kisku ako poslušní havkovia. Na to fakt nemusíte byť kreatívni.
Ale sú aj ľudia, čo namiesto googlu používajú mozog.

VIETE, PREČO VAMI POHŔDAM?

Každopádne, som rád, že sa vám moje texty páčia, drahí moji N-kári, nebojte, ďalej budú úderné a útočné – pretože tu sa s vami nikto maznať nebude. A viete prečo?
Lebo ste nafúkané, arogantné, nevzdelané a stádovité decká, ktoré sa vysmievajú starším ľuďom, ponižujú Slovensko a útočia na každého s iným názorom. A ako takými vami pohŕdam.

AKO ZLIKVIDOVAŤ BLAHU?

A aké je teda „konečné riešenie“ Denníka N, ako zlikvidovať Blahu? Podľa toho, čo píšu, by chceli, aby boli moje statusy zakazované, ale so smútkom priznávajú, že ich nie je prečo zakazovať, ak nechcú byť úplní fašisti. Ako píšu: „Práve obsah, aký tvorí Blaha, sa stáva veľkou výzvou.“
No jo, moderný fašizmus stojí zjavne pred novými výzvami. Hohohó.
Ešte väčší smútok cítiť z iného článku Denníka N. Vraj „rok 2019 bude aj rokom politického bláznovstva, silnejúcej euro skepsy a takých názorových exotov, akým je Ľuboš Blaha“. Chichi.
A ešte iný autor Denníka N zdesene píše, aby Blahovi zobrali heslo od WiFi. Hehe.

DENNÍK N NÁS BAVÍ

No proste kopa srandy. Keď čítam, do akého zúfalstva dostávajú moje statusy súdruhov z Denníka N, normálne mám lepší deň.
Priatelia, odkážte niečo od srdca našim drahým milovaným N-károm, aby sme ešte trochu prehĺbili ich agóniu. Píšte pod môj status, oni to čítajú a zúria. Prebúdzajte ich, prosím.
Hrozne ma baví pozerať sa na to, ako sa paprčia ako malé detičky na pieskovisku.
Tódová, Kern, Čikovský, Marec, Goda... Zlomyseľní hejteri, čo si nezaslúžia súcit.
Oni sú ideopolíciou liberálnej totality. Sú mentálne na úrovni najposlednejších fašistov. Nenávidia iný názor, pluralitu, slobodu. Sú žoldnieri finančných skupín a prenasledujú ľudí, ktorí stoja kapitálu v ceste.
Nie, nezaslúžia si súcit. Zaslúžia si výsmech.

(Status na FB 4. 1. 2019, titulok Slovo)

Foto: FB

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama