Reklama

Slovo o slove.sk a slove.eu

O prechode Slova na novú webovú adresu www.noveslovo.eu
Počet zobrazení: 4303

Vážení čitatelia,

v poslednom čase ste nám adresovali množstvo sťažností a kritických výhrad za problémy na stránke www.noveslovo.sk. Nespoľahlivosť stránky je daňou jej veku –v tejto podobe a pri nezmenenom „technickom zázemí“ prežila viac než desať rokov. Vo svete informačných technológií, ktoré napredujú závratnou rýchlosťou, je to viac ako dosť.

Po nádejach, že situáciu vylepšia čiastkové úpravy, sa ako jediné riešenie ukázalo vytvorenie stránky na novej platforme. Znamená to nielen zmenu webovej adresy na www.noveslovo.eu, ale aj zmenu jej výzoru. Dúfame, že na novú tvár Slova si rýchlo zvyknete, obľúbite si ju a budete Slovo navštevovať tak ako doteraz. Máme radosť z toho, že nová webstránka bude prístupná na mobilných zariadeniach.

Obsahové zameranie Slova sa nemení. Aj naďalej chceme poskytovať priestor pokojnému a hĺbavému uvažovaniu, analýzam a mnohovrstevným pohľadom na aktuálne dianie z ľavicových pozícií. Sme presvedčení, že tento pohľad na spoločnosť doma a vo svete nevyšiel a nemôže vyjsť z módy, lebo je legitímnym a potrebným spôsobom skúmania a posudzovania reality.

snimka_eu_v_jpg.jpg

Dizajn novej stránky

Zo stálych rubrík na novej stránke dočasne nenájdete iba rubriku Odporúčame, zato sa vracajú ankety, v ktorých môžete vyjadriť svoj názor. Zachovávame aj redakčný výber blogov a statusov, ako aj všetko, na čo ste zvyknutí.

Budeme radi, ak nám dáte vedieť, čo sa vám na novej stránke páči, prípadne čo vás ruší. Uvedomujeme si, že „ostrá“ prevádzka eventuálne môže priniesť so sebou nečakané situácie, ktoré sa pri skúšobnej prevádzke neprejavili, ale veríme, že takýchto prípadov bude minimum.
Istý čas ešte budeme súbežne zadávať články na obe stránky, ako už robíme od 1. júna 2022. Dvojité zadávanie ukončíme, keď bude prístupný archív Slova marec 1999 – daný mesiac 2022.

Ešte raz vám ďakujeme za trpezlivosť, ktorú ste prejavili pri doterajších technických problémoch a veríme, že so stránkou www.noveslovo.eu sa rýchlo spriatelíte a ostanete aj naďalej našimi vernými čitateľmi.

Emil Polák
Oľga Gáfriková
editori

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     

Blogy a statusy