Reklama
Reklama
Počúvanie je nové čítanie

Z vašich ohlasov

Počet zobrazení: 3601

Prípad novinára J. Kuciaka a M. Kušnírovej v EP
Poslanci EU za opozičné strany dokazujú, že im nejde o dobro Slovenska,ale o partajné záujmy. Ich vyjadrenia sú v súlade s tým,ako sa opozícia derie k moci, zneužíva vraždu dvoch mladých ľudí klamstvami, ohováraním, intrigami. Ozývajú sa tí poslanci, ktorí boli pri bezbrehej privatizácii strategických podnikov, keď podniky boli vytunelované a predané pod cenu, čím poškodili ekonomiku Slovenska. Za ich vládnutia sa rozšírila zločinnosť a korupcia. Im nevadilo, že pri privatizácii elektrární talianskou firmou Enel prenajali aj Gabčíkovo, čo odporovalo privatizačnej zmluve, čím Slovensko prišlo o finančné straty. To nie je jediný prípadm ako poškodzovali Slovensko. Zásluhou vlády p. Fica niektoré privatizované podniky sa stali päť majetkom Slovenska.
Tibor Peterčák

Emil Kormuth: Nie je to už „cez čiaru“?
Výstižný článok, ale ešte zostáva pranie špinavého prádla. Za neprípustné (o.i.) považujem zneužitie tragédie a jej spolitizovanie v školách! Nemám na mysli len vonkajší prejav na uliciach, ale podporu a mobilizáciu davu od ľudí ktorí nesú zodpovednosť za vedomosti a výchovu mládeže. Úroveň vedomostí podpriemerná, správanie ako zo zadnej lavice, zodpovednosť žiadna, ale nároky na všetko a správanie všetkých okolo. Dokonca sa nájde aj zodpovedný funkcionár školy, čo kritizuje kolegov za pasivitu v zapájaní škôl do politických protestov. Podobne, nikomu sa nechce zamyslieť sa nad jednoduchou otázkou prečo sa v novinárskej praxi kšeftuje s informáciami a najmä s neoverenými (často vymyslenými) súvislosťami. Stačí, že sa takto prezentujú opoziční politici, ale môžeme považovať za čestné konanie keď to robia novinári? Akej ochrany sa domáhajú, keď za peniaze cudzích chlebodarcov opľúvajú všetko okolo seba?
P. M.

Gustáv Murín: Ponaučenie z krízy – namiesto demonštrácií manifestácia!
Nič nového. Každá mladá generácia má svoje vzory, osobnosti, akými by sa chcela v budúcnosti stať. My sme sa hrali na šoférov, lekárov. Dnes sa naše deti a vnuci hrajú na politikov. Na to, aby sa niektorí z nich aj uznávanými politikmi stali, však potrebujú ešte veľa sa učiť a získať životné skúsenosti. V opačnom prípade ostanú len detskými vojakmi, akých pozná história ľudstva už od čias Sparty a Rímskej ríše.
Pavol Hajdúk

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Najčítanejšie

Matovičove referendá
Idioti v politike
Esencia cynizmu a pokrytectva
Kto sa smeje naposledy
Návrat posolstva Novočerkaska
OSN – dítě války
Trumpov „mierový kšeft“ na arabskom bazáre
Ad.: Idioti v politike
Matovičove referendá
Budíček spoza Dunaja
Vrtieť Justitiou
Kam až môže klesnúť verejná morálka?
Idioti v politike
Ako Slovensko prichádza o verejnosť
Pod rúškom tma
Covid - Rozdelená spoločnosť
Reklama
Reklama
Reklama