Reklama
Reklama

Z vašich ohlasov

Počet zobrazení: 1198

Stanislav Harangozó: Za svetový mier
Blahoželám, pán Stanislav Harangozó k vašim holubiciam mieru ! Mierové organizácie by ich mali dať rozmnožiť a zaplaviť nimi ulice, námestia, Prezidentský palác a donútiť našich politikov rokovať o mieri. A hlavne Európsku úniu, ktorá nám sľubovala, že sa združujeme na zabezpečenie mieru – vyzvať na okamžité rokovania o mieri!
Terézia Szabová, 12. 5. 2022

Štefan Nižnanský: Po Ukrajine vyznamenáva fašistov už aj Slovensko
„Veľmi dobré, skutočne vlastenecky postoj.“
Vladimír Dobrovič, 15. 5. 2022

*
„Výstižná výpoveď o poľutovaniahodnom smerovaní ,elít‘.“
Ing. Zbyšek Šustek, CSc., 13. 5. 2022

Mikuláš Kočan: Justícia po Víťazných februároch
„Dobrý deň. Rád čítam vaše články. Keď som po vojne začal chodiť do školy, veľmi často sme chodili zo školou do kina. Pred každým filmom bol Filmový týždenník a dotyčného Urválka dávali veľmi často. Utkvel mi dodnes v pamäti hlavne jeho hlas a argumentácia. Tiež mám v pamäti zhromaždenia pracujúcich, kde hlasovaním podporovali tresty smrti. Ale tiež si pamätám, že ako sedemročný som nesmel chodiť na Brezinu, lebo sa povrávalo, že sa tam potulujú banderovci... a to nehovorím, že ako 5-ročný som s otcom stál v bráne nášho domu, pozeral na prvých vojakov ČA, ktorí prechádzali po našej ulici. Roky som ich považoval za rytierov, lebo niesli na chrbte štíty. Potom som prišiel na to, že to boli podstavce pod mínomety. To len tak spomienkovo. Pozdravuje vás z Trenčína posivený 82-ročný učiteľ, ktorého unavujú historické podvody súčasných verejných informácií.
Mgr. Jaroslav Pádivý, 9. máj 2022

Martin Greš: Na pomoc iným sa vždy nájde...
„Ďalší výborný aktuálny článok od pána Martina Greša, na margo ktorého nemožno ani zo strany západných prívržencov nič namietať. Je to vždy super čítanie v porovnaní napríklad s televíznymi nedeľnými politickými debatami, ktoré by mali zrušiť a nekaziť ľudom tento sviatočný deň, deň oddychu. Sú to nekultivované, prízemné debaty, hádky, skákanie do reči hodné tretej cenovej skupiny. Našťastie pre diváka, televíziu možno hocikedy vypnúť.“
Milan Kupecký, 8. máj 2022

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama