Reklama
Reklama

Z vašich ohlasov

Počet zobrazení: 4024

Rok 1968 verzus slovenské zločiny v zahraničí
Súhlasím s článkom pána Fábryho. Lenže... pred 50 rokmi nešlo o Rusko, ale o Sovietský zvaz a my sme boli členmi Varšavskej zmluvy ako obranného zoskupenia socialistických štátov. Nie je pravda, že by naše vedenie nevedelo o príprave vstupu vojsk do Československa. Vedel to Dubček od sovietskeho vedenia a tak isto od našich spravodajských orgánov. Vývoj nebol len v tom, že išlo o reformu socializmu a prebiehal nielen vnútrostranícky boj. Bolo tu dosť síl, ktoré chceli revanš za február 1948. Možno keby neprišli vojská, došlo by u nás k občianskej vojne a straty by boli podstatne väčšie! Možno aj stonásobne väčšie a konflikt by sa mohol rozšíriť ďalej. To nie je však ospravedlnenie spôsobu príchodu spojeneckých vojsk. No a to, čo robí dnes Slovenská republika, sa podobá tomu, čo robil tzv. slovenský štát; podieľa sa na agresiách proti suverénnym štátom bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN. Rezolúcia na záver je skutočne pekná, ale ktorý z našich tiežpolitikov by ju dokázal otvorene podporiť?
RSDr. Juraj Kramara


Hlúpa výzva a ďalšie absurdity
Pán Blaho, ako vždy dobre. A som rád, že sa konečne niekto kriticky verejne vyjadril k nezmyselnému atentátu na Heidricha.
Peter Krumpál
 

Únos Vietnamca v Nemecku a zneužitie kauzy na Slovensku?
Konečne niekto reálne zhodnotil túto, niektorými médiami až hystericky rozmazávanú kauzu ešte pred jej konečným vyšetrením. Presne ako s vraždou Kuciaka a Kušnírovej. Len sa čudujem ľuďom, ktorí to takto žerú a podporujú!
Fero Zajíc

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     
Reklama
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama