Reklama
Reklama

FOTO: Romantické potulky po Lednici

Padajúce lístie, zubaté slnko, ale aj lahodná chuť dozrievajúceho vína, to sú dni ako stvorené na potulky prírodou. Na pešie prechádzky či cyklistické výlety je Lednicko-valtický areál ako stvorený. Len pár kilometrov za slovensko-českými hranicami neďaleko mesta Břeclav.
Počet zobrazení: 9585
lednice_perex.jpg


Mapa Lednicko-valtického areáluZámok v Lednici - dominanta areáluJanův hrad - umelo postavená zrúcaninaPlavba loďkou po kanáli kanála rieky DyjeMinaret v zemi kresťanov!DyjeLovecký zámečekLednicko-valtitcký rybníkRybniční zámečekHraniční zámečekNetreba zabudnúť ochutnať miestne vínoChrám Troch GráciíTri grácieSv. HubertRendez-VousApollonův chrámApollonův chrámZápad slnka nad rybníkomBřeclav v noci


Foto: Michal Feik

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon
     

Komentáre

Obrázok používateľa miLAN53@pobox.sk
#1
Milan Antal
19. október 2010, 22:08
Prešiel som si pred týždňom tento areál a jeho okolie na bicykli a môžem súhlasiť, je tam čo pozerať.
Obrázok používateľa miLAN53@pobox.sk
Milan Antal
21. október 2010, 23:21
Zastavili sme sa aj pri architektonicky zaujímavom, ale zanedbanom Novom dvore. Patrí súkromnému majitelovi, chovajú tam kone. Budova ho zaujímala naozaj len ako budova, možno stajňa, a ohrada.... Aj z tohto vidieť, že súkromné vlastníctvo je nevhodné do sfér, kde je potrebné vidieť hodnotu niečoho širšie, spoločensky, nielen priamo účtovne vykázateľnú.
Reklama
Reklama
Mobilné telefóny a príslušenstvo
Reklama

Blogy a statusy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama