Truban, drogy – a nič...

Počet zobrazení: 6973

Tri dni.

Presne takýto čas je vonku nové video s Michalom Trubanom v hlavnej úlohe. A stále nič.

POČUJETE TO TICHO O TRUBANOVI?!

Žiadne reakcie opozičných partnerov. Žiadna reakcia KDH. Žiadna reakcia NAKA. Žiadne vyhlásenie prezidentky. Nič.

Toto je ešte väčší škandál, než sám feťák Truban. Pretože toto video je ešte o level vyššie ako videá z leta, kde sa priznal k užívaniu drog. Na nových videách Truban jednoznačne navádza študentov na užívanie drog. A to je trestný čin!

Schválne som čakal, kedy sa vyjadrí opozícia. Tým, že je ticho, znamená to jediné: že im je jedno, že Truban propaguje drogy. A to je šialené!

NOVÉ VIDEO - TRUBAN UČÍ DETI DROGOVAŤ

Truban v tomto videu vysvetľuje študentom na škole svoju teóriu o tom, čo najlepšie „hackne“ mozog. „Áno, sú to drogy,“ hovorí na videu Truban.

„Je to napríklad marihuana,“ dodáva a vyťahuje z vrecka sáčok, zrejme so spomínanou marihuanou. A pokračuje: „Je to kokaín, LSD – to tu nemám pre istotu.“

PARAGRAF 174 - HROZÍ TI 5 ROKOV, MIŠKO!

Vzápätí rozpráva o základnom princípe, ako si dať prvú dávku. „Postupne sa ponáram do tej drogy, netlačím na pílu.“ Inými slovami, deckám v škole vysvetľuje, ako správne užívať drogy.

psdrog.jpg
Kresba: Ľubomír Kotrha

Pripomeňme si Trestný zákonník Slovenskej republiky. Paragraf 174. Šírenie toxikománie: „Kto zvádza iného na zneužívanie inej návykovej látky než alkoholu alebo ho v tom podporuje alebo kto zneužívanie takej látky inak podnecuje alebo šíri, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.“

SKROMNE SA PÝTAM, KDE JE DOČERTA POLÍCIA A PREČO ČUŠÍ OPOZÍCIA?!

A teraz kľúčové otázky:

1. Ako to, že Truban aj po tomto škandalóznom videu ostáva lídrom opozície a hrá sa na budúceho premiéra? To má byť naozaj budúci líder Slovenska feťák, čo otvorene propaguje drogy deťom na školách? On nechápe, že drogy zabíjajú? Ničia životy? Ničia rodiny? To fakt je o tomto Progresívne Slovensko?!

2. Ako to, že NAKA ešte nezačala trestné stíhanie z úradnej povinnosti? Mňa tu naháňajú za politické názory a kosáky a kladivá, Roberta Fica médiá lynčujú za videjko o slobode slova, Rostasa šikanujú za článočky o Štúrovi... a Truban v školách veselo navádza deti na užívanie drog a polícia nič?

3. Ako to, že ešte neodstúpili riaditelia škôl, ktorí pozvali feťáka medzi svojich študentov, aby propagoval drogy? Kde je ochrana detí? Kde je zodpovednosť učiteľov? Ako to, že sa po školách potĺkajú rôzni feťáci a extrémisti s vrecami na hlavách a nikto to nerieši? Na tie školy treba okamžite poslať kontrolu! A políciu!

4. Ako to, že líder KDH Hlina, ktorý sa hrá na bojovníka proti drogám, neodsúdil takéto správanie svojho politického partnera? A ďalej sa s Trubanom mojkajú na verejnosti! To KDH naozaj posväcuje fetovanie? Čo príde ďalej? Spraví si turné po školách so striekačkou aj sám Hlina a bude vysvetľovať deťom, že kresťanská demokracia na Slovensku je o tom, aby sa slovenské deti dobre sfetovali? Ale pozor, detičky, najskôr jemne, netlačte na pílu – nech vám kokaín lepšie chutí! Tak hovorí skúsený Miško, Hlinov slovutný súdruh!

5. Ako to, že čušia médiá hlavného prúdu? Viete si predstaviť, že by na škole prednášal Robert Fico a vysvetľoval deckám, ako správne užívať drogy? To by tu bol mediálny Armagedon! Ako to, že eseťácke médiá o tom nenapísali ani mäkké f? Eset financuje Progresívne Slovensko aj Denník N – a zhodou okolností Denník N nenapíše o Trubanovom škandále ani čiarku? To isté SME! Veď to je škandál žurnalistiky! Existuje ešte lepší dôkaz o prepojení Esetu a Penty s Progresívnym Slovenskom?

6. Ako to, že Čaputová tu moralizuje pri každej príležitosti o práve a spravodlivosti, ale keď jej stranícky šéf propaguje užívanie drog deťom na školách, tak čuší ako voš pod chrastou?! Ako to, že nevyzýva políciu, aby konala? Ako to, že nekritizuje vlastnú stranu za ohrozovanie detí?! Ako to, že sa nevyjadrí proti drogám?!

OPOZÍCIA JE LIAHŇOU ZLOČINU

Prvé video Trubana, ktoré uniklo v lete, je v porovnaní s týmto iba slabý odvar.

Ak toto Truban politicky ustojí, znamená to jedno – že jeho vlastná strana toleruje fetovanie. A rovnako aj jeho opoziční partneri zo Spolu, Za ľudí a KDH. Správajú sa ako spolupáchatelia zločinu.

LIBERÁLNE BRATSTVO TOLUÉNU?

V Rýchlych šípoch bolo kedysi „Bratrstvo kočičí pracky“. Na Slovensku sa nám zjavne sformovalo „Bratrstvo“ toluénu. Na čele s Rychlofetkou Miškom.

Truban za svoje skutky patrí do basy. Na jeden až päť rokov. Som zvedavý, kedy sa zobudí naša ctená polícia a prokuratúra. Odložte šišky, chlapci! Budíček!

(Status na FB, 28. 9. 2019)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984