Juraj Blanár: Vládna cenzúra pokračuje...

Počet zobrazení: 953

Cenzúra pokračuje v podaní koaličných poslancov na čele s p. Krúpom. Dnes predĺžili cenzúru a zatváranie kritických alternatívnych médií k tejto vláde, čo je porušením Ústavy SR, ktorá zaručuje občanom slobodu slova. Len malá vsuvka, že poslanec Laurenčík, ktorý bol spolupredkladateľom tejto náhubkovej novely zákona, sa dokonca zdržal pri hlasovaní! Pochopíte to? Že by im postupne dochádzalo, čoho sa dopúšťajú? Takže ďalšie tri mesiace, pokým nevymyslia spôsob, ako v tom pokračovať do konca svojho volebného obdobia, tu budú občania Slovenskej republiky počúvať a čítať len jednostrannú propagandu.

A zatiaľ v iných krajinách si pokojne občania budú môcť prečítať celé spektrum názorov k hocijakému problému, vrátane vojny na Ukrajine. Dokonca v Spojených štátoch amerických sa môžete dozvedieť vo všetkých médiách všetko možné, vrátane aj iných názorov. V tých Spojených štátoch, v ktorých premiér Heger a minister Naď lobovali, aby americké sociálne siete „pomohli zabrániť šíreniu škodlivého obsahu“ – čiže išlo im o zatváranie úst opozícii voči tejto vláde.

Pôvodne to malo byť do konca júna, ale koaliční „demokrati“ J. Šeliga, M. Laurenčík, J. Krúpa a M. Šipoš navrhli posunúť ten termín do 30. septembra. Zatiaľ! Pretože som presvedčený, že súčasná koalícia bude robiť všetko preto, aby zapchávala ústa všetkým, ktorí jej nepritakávajú. Ale Slovenky a Slováci si o tom všetkom myslia svoje. Ale národ sa nedá umlčať. A nepomôže ani takéto pseudohrdinské blokovanie.

Z rozpravy uvediem len jeden výrok p. poslanca Krúpu, ktorý hovorí za všetko, týmto zákonom chce zabrániť „debilizácii“ Slovenska. Na toto je jediný liek, ako vystaviť týmto politikom vysvedčenie – #REFERENDUM 2022.

(Status na FB 15. júna 2022)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984