Reklama
Reklama

Ktože sa dostal k moci v Kyjeve?

Počet zobrazení: 9098

Informáciií o dianí na Ukrajine je pomerne málo a sú filtrované agentúrami, takže bežný človek sa k informáciám dostáva v značne pozmenenej a filtrovanej podobe. V tejto disciplíne vyniká hlavne agentúra ČTK, od ktorej preberajú zprávy aj naše dva mienkotvorné denníky, pričom denník SME bežne publikuje aj články od Petry Procházkovej, známej rusofóbky, ktorá si tým dokonca vyslúžila prezývku "čečenská nevesta". Preberanie falzifikovaných informácií pokiaľ pochádzajú od tlačovej agentúry je pritom plne v súlade s etickým kódexom novinára, kde sa výslovne uvádza, že takéto zprávy nemusia byť overované z iných prameňov. Výsledok je ten, že sa na nevinného slovenského občana znáša priam krupobitie dezinformácií. Nie sú jasné ani také základné veci, koho a čo reprezentuje súčasná vláda v Kyjeve, takže aspoň zopár údajov z tej "druhej strany":

Hlavou štátu sa stal v rámci veľmi pochybných prezidentských volieb oligarcha Peter, Petro Porošenko. Peter Porošenko patril medzi kľúčové postavy štátneho prevratu, ktorý sa uskutočnil v zimných mesiacoch na prelome rokov 2013/2014 potom, ako prezident Janukovič odmietol podpísať asociačnú zmluvu z Európskou úniou. Niekoľko základných informácií o Petrovi Porošenkovi, ktoré sú takpovediac "neoverené", avšak zo spoľahlivého aj keď anonymného zdroja:

Miliardář Porošenko začal své podnikání praním peněz administrátorů sovětských časů. Nikdy nebyl tím podnikatelem, který si začíná svůj vlastní byznys. Měl raketový start díky konexím svého otce odsouzeného v roce 1986 za rozsáhlé činy kriminální povahy. Když si Porošenko senior odseděl trest, začal se svým vlastním podnikáním a do těchto aktivit zapojil i svého syna. Ten byznys začínal rabováním státních majetků ozbrojenými gangy. Jak vzpomíná Taťána Mikojan, dobře známá v Kyjevě sídlící advokátka, tak tím, do čeho se tato rodina pustila, byla Transitrie: zbrane, drogy, prostituce.

Agentura Forbes Petra Porošenka uvádí jako 130. nejbohatšího Žida světa s 1,6 miliardami dolarů. president Ukrajiny se narodil jako Waltzman. Porošenko, Porosch je jeho jméno po matce. Svému sklonu pouštět se do vší šmeliny těžko kdy odolá. Porošenko je jednou z nejohavnějších figur ukrajinské politiky a vede seznam nejzkorumpovanějších osob v této zemi...

Koniec citátu. Na internete je možné nájsť množstvo ďalších kompromitujúcich údajov, o ktoré by sa mohla zaujímať naša SIS, nakoľko Porošenko mal byť pozvaný prezidentom Kiskom na tohtoročné oslavy výročia SNP, čo vzhľadom na medializované informácie je krajne nevhodné a vzbudzuje to silný odpor medzi občanmi.

V súčasnosti prebieha na Juhovýchode Ukrajina občianska vojna, ktorá je v prvom rade zameraná na vyháňanie tamojšieho ruskojazyčného obyvateľstva ničením infraštruktúry stotisícových miest (Slavjansk, Luhansko, Kramatorsk), bombardovaním týchto miest ťažkým delostrelectvom a raketometmi GRAD, pričom nachystané sú aj raketomety SMERCH, ktorých ničivosť je na polceste k atómovým zbraniam.
 
Letecké bombardovanie Starej Kandrašovky 2.7.2014
https://vk.com/album-69838054_198072706

Objavujú sa zprávy,  že sa chystá útok balistickými raketami na čističky miest Doneck a Luhansko, kde sú uložené stovky ton chlóru, ktorého uvoľnenie by mohlo za určitých poveternostných podmienok vyhladiť obyvateľstvo týchto veľkých miest, nakoľko chlór je ťažší ako vzduch a dostane sa do podzemných úkrytov, v ktorých sa obyvateľstvo bežne skrýva pred bombardovaním.

Okupačná armáda, ktorá sama seba nazýva "Antiteroristickou" používa fašistické symboly, svastiky, známe ako "čierne slnko", alebo "vlčí hák", obrátenú ukrajinskú zástavu a iné menej známe symboly z obdobia SS Waffen Galizien. V niektorých vojenských jednotkách je dokonca rozšírené a používané hajlovanie, napríklad tu:

https://pbs.twimg.com/media/BucOu_ZIAAAKzla.jpg:large

Už len týchto pár základných informácií napovedá tomu, ze v Kyjeve ani zďaleka nevládne demokracia a demokrati, ale naopak, že sa tam pestuje nacionálna nenávisť, fóbie, veľké slovo majú pohrobkovia banderovcov a sionisti ako napríklad oligarcha Kolomojski, ktorý financuje bataljóny žoldnierskych hrdlorezov. Z toho všetkého sa dá predpokladať, že terajšia vojna čoskoro prerastie na vojnu väčšieho rozsahu. Ostáva nám len dúfať, že naši nemastní, neslaní politici keď už nič iné, dokážu zabrániť aspoň tomu, aby táto vojna zasiahla aj Slovensko...

(Anton Braxatoris)

 

 

 

 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy