NAKA opäť vstupuje do predvolebnej kampane

Počet zobrazení: 4253

Vyšetrovateľ NAKA spustil trestné konanie v súvislosti s mojou fotografiou, na ktorej som s Robertom Ficom a držím červenú hviezdu s kosákom a kladivom.

Už som volal asi s desiatimi novinármi, popri tom ťahám kufre na letisku na ceste domov zo Štrasburgu, zábava veliká :)

Len niekoľko vecných poznámok:

1. POLÍCIA OPÄŤ VSTUPUJE DO PREDVOLEBNEJ KAMPANE – TO JE ŠKANDÁL

Bezpečnostné zložky už druhýkrát vstúpili do predvolebnej kampane s útokom voči politikom Smeru za ich názory. Najskôr Robert Fico, teraz ja.

Takéto niečo sa celkom bežne deje v totalitných a fašistických režimoch, že prenasledujú ľavicových politikov za ich názory, ale v demokratickej spoločnosti je to škandál.

2. NAKA NEPOZNÁ ROZSUDKY EURÓPSKEHO SÚDU PRE ĽUDSKÉ PRÁVA?

Európsky súd pre ľudské práva už dávno rozhodol, že používanie tzv. komunistických symbolov nemožno kriminalizovať, pretože majú viacero významov, vrátane zápasu za spravodlivejší svet a jednotu robotníkov a roľníkov.

Ak to nevie súdruh Dostál, mal by vrátiť titul. Je to hanba, ale nič iné od duševných liliputánov z OKS a SaS neočakávam.

Ale ak tieto základné právne veci nevedia vyšetrovatelia NAKA, je to zjavná nekompetentnosť a vážne zlyhanie bezpečnostných zložiek.

Alebo to vedia a je to politický zámer?

3. NAKA TO UŽ RAZ ZMIETLA ZO STOLA – A TERAZ PRED VOĽBAMI ODRAZU TÁ ISTÁ NAKA SPUSTÍ TRESTNÉ STÍHANIE? NÁHODA?

Za tu istú vec ma už NAKA vyšetrovala a konanie zastavila, pretože je to právne bezpredmetné.

Aj keby sudca na Slovensku rozhodol, že sa mu nepáčia moje názory, tak to v Štrasburgu jednoducho spláchnu, tak ako v prípade Vajnai.

Toto vyšetrovateľ NAKA musí vedieť. Prečo teda pred voľbami takto politicky útočí? O čo ide?

4. BUDÚ NAŠI DRAHÍ PRÍSLUŠNÍCI STÍHAŤ AJ RAKÚSKY ŠTÁT?

Ak chcú vyšetrovatelia NAKA naháňať všetkých, čo používajú kosák a kladivo, tak nech sa páči, nech trestne stíhajú Rakúsko ako štát, veď v zástave Rakúska drží orol kosák a kladivo.

A trest by si určite zaslúžil aj Heineken za červenú hviezdu na plechovkách piva. Bože, oni sú takí smiešni.

5. TOTO JE ÚTOK PROTI NAŠIM OSLOBODITEĽOM OD FAŠIZMU

Najsmutnejšie je, že takto útočia na symbol Červenej armády ktorá nás oslobodila od fašizmu. Toto je útok na všetkých tých hrdinov, čo umierali za našu slobodu.

Že sa takto znížia liberálni fašisti z OKS, to sa dá chápať – šíria nenávisť proti Rusku, podobne ako kedysi istý Adolf.

Ale že aj NAKA?

6. OPAKOVANÉ ÚTOKY NA DEMOKRACIU A SLOBODY SLOVA – V ÚSTRETY TOTALITE?

Takéto politické zastrašovanie len ďalej podkopáva demokraciu a slobodu slova na Slovensku.

Ak sú stíhaní ľavicoví politici za názory, má to byť signál pre celé Slovensko, aby ľudia držali ústa a krok. Ak nie si liberál, skončíš v base – takýto je odkaz.

Považujem to za prejav liberálneho teroru, ktorí spustili politici OKS, čím sa vystavili podozreniu z totalitných a fašistických tendencií. Ak by vládli, budú zatvárať každého s iným názorom – toto zjavne hrozí.

PRAVDU NEZNIČIA!

Priatelia, môžu ma prenasledovať, môžu ma kriminalizovať, môžu ma lynčovať. Ale pravdu nikdy neporazia. Sú zúfalí, lebo rastieme. Venceremos :)

Už mi ide lietadlo, držme si palce!

(Status na FB, 30. 1. 2020)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984