Reklama
Reklama

Rešpektujem – a odmietam!

Počet zobrazení: 4276

Vrátil som sa z NR SR, kde sa konal Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport; bol skutočne odborný, profesionálny, nie falošný, ako pri častých tlačovkách a vystúpeniach v pléne poslanca Igora Matoviča. Dlhodobo som si, obrazne povedané, hrýzol do jazyka, nechcel som sa k nemu vyjadrovať, je to pod moju úroveň. No terajšia situácia, ohne a blesky tohto poslanca v prostredí NR SR ma nútia vyjadriť sa k jeho demagógii, klamstvám, hlúpostiam, šaškovaniu, ktoré hraničí s primitivizmom, demagógiou, nenávisťou, zlobou malého človiečika, ktorý by sa mal dať liečiť.

Verejne vyhlasujem, že nemám problém s kontrolou listov a iných zásielok, ktoré sú adresované na mňa, poslanca NR SR. V súčasnej atmosfére nenávisti, agresie v spoločnosti si to vyžaduje doba. Prirodzene sa bude čoraz viac obmedzovať sloboda na úkor poriadku, je to všade vo svete, musí to byť aj u nás na Slovensku. Rešpektujem odporúčania bezpečnostných orgánov, rešpektujem nariadenia útvarov na ochranu ústavných činiteľov. Ak majú pán poslanec I. Matovič a jeho spoludruhovia problémy s poštou, nech si ju dajú posielať na domácu adresu. Nezabúdajme, ako skončil bývalý primátor Viedne Helmut Zilk v roku 1993 – a pritom zásielka bola adresovaná domov v inej, oveľa pokojnejšej dobe.

Novinárov prosím, aby prestali túto tému spolitizovávať a pristupovali k tejto tzv. kauze s triezvou hlavou. Odmietam útočiť na predsedu NR SR Andreja Danka a jej pracovníkov. Odmietam počúvať hlúposti od I. Matoviča a jemu podobných v NR SR. Odmietam počúvať človiečika plného nenávisti a zloby Igora Matoviča, pretože správa sa presne tak, ako je to v slovenskej riekanke: Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Odmietam sa zúčastňovať na maškaráde či maškarádach I. Matoviča pri odvolávaní predsedu NR SR. Tento poslanec patrí na psychiatriu a mal by sa dať liečiť.

Status na FB, 27. 4. 2016, titulok a úprava Slovo

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy