Reklama
Reklama

Rusi sú Untermenschen v očiach Západu

Počet zobrazení: 4326

Udalosti u nášho suseda na Ukrajine naberajú na obrátkach. Naše masovomanipulačné média sa snažia otupiť pozornosť čitateľov na tieto aj pre našu republiku dôležité udalosti a podsúvajú nam na udalosti vo východnej časti Ukrajiny len jednostranný pohľad. Pohľad zo strany Kijevskej chunty a jej západných tútorov. Tu je naspäť po dlhom čase pohľad z webovej stránky Paul Craig Robertsa, ktorý bol svojho času námestníkom ministra financií v Reaganovej vláde v 80 tych rokoch minulého storočia.

Preložil som článok, v ktorom sa obyvateľ Ukrajiny obracia na Robertsa s tým aby spropagoval aj pohľad obyčajného človeka na udalosti na Ukrajine. Človeka, ktorého sa tieto udalosti bytostne dotýkajú. 

 

~Vážení čitatelia:
Tu je správa očitého svedka o násilí, ktoré Washingtonom-podporovaná vláda v Kyjeve spôsobuje tým, ktorí protestujú proti anti-ruského režimu, ktorú Washington nainštaloval v Kyjeve. To nie je informácia, ktorú by ste počuli od presstitutných  médií alebo od "vášej" vlády.
Môžete sa spýtať: "Kto je ten reportér? Ako vieme, že mu môžeme veriť, "alebo si môžete povedať:" Vieme, že nemôžeme  veriť, "našej" vláde a jej presstitutým médiám, takže dajme reportérovi výhodu pochybností.
Reportér používa nemecké slovo Untermenschen, čo znamená "pod ľudia" alebo nižšie bytosti. Nacisti aplikovali tento termín pre väčšinu ľudstva, s odvolaním sa na Nemcov ako Ubermenchen čo znamená, v podstate vládcov či nadradených ľudí.
Severo-Americká  neokonzervatívna ideológia sa vyrovná nacistickej ideológii. Američania sú výnimoční ľudia, nepostrádateľní  ľudia. Všetci ostatní sú bežní a postrádateľní. Zdá sa, že Američania sú presvedčení o ich nadhodnote nad ostatnými. Možno to je dôvod, prečo nie je žiadna ľútosť nad miliónmi Untermenschen, ktorých Washington doteraz zavraždil, zmrzačil a vysídlil v siedmich krajinách  v 21. storočí.
Utorok 3.06.2014
Rusi sú pod-ľudia v očiach Západu
od "Ivana"
Untermenschen. / podčloveka /To je to, čo sme v očiach Západu. Untermenschen. Podľudia.


Sledoval som, ako sa rozvíja prevrat na Ukrajine od jeho začiatku na konci novembra 2013 v Kyjeve. Sledoval som stály prúd západných hodnostárov a politikov na sprievodoch na Majdanskom námestí v Kyjeve, každý z nich verejne a hlasno vyjadrili svoju otvorenú podporu prevratu. Pripadá mi to otrasné, že úradujúci veľvyslanec Spojených štátov amerických v suverénnej krajine , Geoffrey R. Pyatt, aktívne a verejne podporoval násilný prevrat proti úradujúcej a legálne zvolenej vláde Ukrajiny a dodnes aktívne a verejne vyjadruje otvorenú podporu pre nelegálne prevratom nainštalovanú vládu v Kyjeve.


Dňa 01.12.2013 moja žena a ja sme sledovali ten Pravý sektor a stranu Sloboda ktorej agenti sa pokúsili obsadiť budovu prezidentskej administratívy na Bankhovovej ulici v Kyjeve pod aktívnym a viditeľným vedením Vitalya Klitchka a Petro Poroshenka, dvoch úradujúcich zástupcov v Ukrajinskej Rade (ukrajinský parlament ). Po tomto 3 hodinovom násilí, vzbure bola Bankhova ulica opustená Berkutom  -  poriadkovou políciou, ktorí mali rozkaz nevstupovať na koniec Bankhovej ulice.Vtedy som povedal manželke, prezident Janukovyč  strati svoju úradnú moc. Povedala mi, že som blázon.  O 2 1/2 mesiace neskôr o pol noci sme lopatou nakladali piesok do vriec  v novej barikade tesne nad Belbeckym letiskom ako naša sebaobrana  v Sevastopole a na Kryme budovala  zátarasy a vytvárala posádky na hraniciach  Krymu s  Ukrajinou a 5 ciestami smerom na Sevastopoľ. Víťazi z Maidanského prevratu, Oleg Tyagnibok (úradujúci poslanec Ukrajinskej rady) a Dmitro Yarush, predstavitelia  strany Sloboda a Pravého sektoru,  uviedli, počas živého rozhovoru na Kanály 5 TV z Kyjeva dňa 27. februára 2014, že idú ich kombinované  sily- 5500 bojovníkov z Miadanu  až na Krym a Sevastopoľ aby "zabili všetkých tam Rusov“ v kombinácii s "dáme každého Rusa na Kryme na nôž". Zobrali sme to vážne a vedeli sme, že sú ozbrojení AK 47 a RPG, ktoré sme jasne videli na videu na konci a po prevrate na Maidane. Tie prvé dva dni a noci na barikádach,  sme mali  iba palice pre väčšinu z nás.
Skrátim, odstránili sme naše miestne dve vlády, z Kyjeva menovaných správcov, vytvorili novú vládu pre Sevastopol a Autonómnu republiku Krym a krátko potom aktivovali zmluvu podpísanú s Ruskom v roku 1993, kde Rusko zaručuje bezpečnosť autonómnej republiky Krym a Mesta Sevastopoľ. Rusko uznalo  zmluvu a o 3 dni neskôr ruská armáda dorazila k nám chrániť nás od prevratovej vlády v Kyjeve. Výkriky zo Západu bolo počuť celú cestu až na Mars. Výkriky boli počuť v galaxii v Andromeda, keď sme hlasovali pripojenie k Ruskej federácii a boli akceptovaný  RF.
Krátko po prevrate v Kyjeve niekoľko východných a južnych Oblasti (okresy), na Ukrajine vyjadrili nespokojnosť s "novou" nezákonnou vládou nainštalovanou v Kyjeve. Operatívci Pravého sektora  okamžite začal prenikať do týchto oblasti. Demonštrácie sa  niekedy premenili na násilné a ľudia zomierali.
02. mája  bol futbalový zápas v Odese na južnom pobreží Ukrajiny. Všetci vieme, čo sa stalo v Odese na masakry anti Kyjevských demonštrantov, neozbrojených demonštrantov, a okolo Domu odborov v Odese, kým oni boli bití, strieľaní a horeli za živa. Čo neviete, je skutočný počet mŕtvych v ten deň a večer. 297 proti Kyjevských demonštrantov a nevinných  v ten deň zomrelo. Viac ako 50 bolo v nemocnici. Niektorí z tých, čo skočili zo schodiska vstupnej haly  na štvrtom a piatom  podlaží boli ubití k smrti, keď ležali na zemi. Ostatní  boli dokaličení tak, že sa mohli len odplaziť, boli vážne zranení, a boli dokopaní a zbití,  a vyhodení  na hromadu zranených.
Do dnešného dňa ani jedna západná vláda, pokiaľ som si vedomý  nevyjadrila  sebe menší súcit alebo úprimnú sústrasť pre niektorých zo zranených alebo mŕtvych v Odese. Hlavnými pripomienkami toho málo, čo bolo povedané o Odese na Západe bola skutočnosť, že "proti kievským aktivistom a zástupcom" náhodne začala budova horieť, ako oni hádzali molotovove koktaily na futbalových fanúšikov okolo budovy. Prečo by sa mali starať? Koniec koncov, muži, ženy, a áno, dve deti, ktoré zomreli v masakre sú Untermenschen. My sme Untermenschen.
V týždňoch pred a po masakre v Odese  sa stredobodom situácie  stali oblasti  Donetská Oblasť a Luganská Oblasť. Obe vytvorili svoju administratívnu správu nezávislú od vlády Ukrajiny a zostavili ich vlastné vlády. Západ kričal " krvavá vražda," pretože sú zvyknutí robiť s ich dvojakými štandardami a vinu  za všetko zvalili na Rusko a pána Putina, vrátane sucha v Mexiku a vypuknutia kockovaných akné v Austrálii.
Dva oblasti zostavili svoje sebaobranné jednotky ako Kyjev mobilizoval svoje armády a vytvoril veľkú "Národná gardu" jednotku z Pravého sektora bojovníkov z Maidanu a západnej a strednej Ukrajiny.

Dňa 9. mája bol masaker v meste Mariupoľ v Donetskej oblasti, teraz Donbaskej ľudovej republiky. Viac ako 100 neozbrojených občanov a militsiya (polícia), boli zastrelení, často priamo na živo na kameru. Áno, mnoho občanov kričali veľké oplzlosti na jednotku Pravého sektora, ktorý vstúpil do mesta. Policajti boli povraždení v ich sídle za to, že boli "nelojálni"  Kyjevskej vláde. Niektorí boli zaživa upálení,  v putách, v policajnom riaditeľstve, a potom to celé podpálili členovia jednotky Pravého sektoru.
Do týchto dní ani jedna Západná vláda, pokiaľ viem, nevyjadrila súcit alebo kondolenciu za zabitých mužov a ženy v Mariupole.  Koniec koncov zomrelí občania sú predsa Untermenschen. My sme Untermenschen.
V nasledujúcich dňoch a týždňoch Ukrajinska armáda začala bombardovať dediny a mestá, počnúc Slavyanskom v Donbase. Prvé "bombardovanie" bola jediná 82mm mínometná bomba. Bez reakcie ani od Západu alebo Ruska, druhý deň to už bolo ťažké bombardovanie . V dňoch po prvých ťažkých bombardovaniach počet zranených, mŕtvych, zmrzačených civilistov  bol  zjavne v civilných oblastiach, hovoríme im "obývací priestor". Viac ako 100 civilistov zomrelo v posledných dvoch týždňoch. A veľký počet bol zranených.
Včera, 03.6.2014, krátko po poludní miestneho času  bol útok na Lugansk na mestskú administratívnu budovu v centre mesta Lugansk jediným Ukrajinským bombarderom Sukhoi 25. On vystrelil jedinú salvu rakiet do prednej časti budovy. Áno, budova je titulárne sídlo Donbaskej republiky, ale 95% z kancelárií a pracovníkov v tejto budove sú pracovníci mestskej správy, civilisti robia svoju prácu pre občanov Luganska a väčšina z nich  tam pracovala po celé roky. Ukrajina dobre vedela túto skutočnosť a zaútočila. Dopad rakiet je dobre zdokumentovaný z mnohých videí, ktoré existovali na internete rovnako ako následky, pretože toto územie je strážené a požiar v jednej horiacej kancelárii vo štvrtom poschodí je uhasený.
Prvé dve videá sú pripojené v oblasti bezprostredne po útoku. Ukážky sú extrémne a nie sú pre tých so slabým žalúdkom. Žena v červenej blúzke s  umierajúcim dychom sa pýta: "Prepáčte, prosím, dajte mi telefón." Tieto slová sú presným prekladom, keď sa povie "Prepáčte, prosím," predtým, než požiadala o telefón mladého muža v parku, ktorý  zahájil  resuscitáciu na zomrelej. Starý muž ležal tvárou dole na ulici, je mŕtvy. Muž tvárou nahor s hlavou na pneumatike zomrel. Štyri ženy v základe nástupných schodíkov, tri zomreli okamžite, a štvrtá, dáma s červenou blúzku, zomrela vo chvíľach po jej žiadosti. Muž  kričiaci, keď natáča  na video o masakre kričí "sookhie". "Sookha", singulární, a "sookhie", v množnom čísle, je ruske slovo pre suku. Rovnako ako v angličtine, v ruštine to tiež má druhý význam, ako  fena. Tu sú tie bojové slova.
Západné médiá spomenuli tento nezmyselný masaker  módne. Hovorili, v ich veľmi málo včerajších "Článkoch" s odkazom na túto porážku, že "teroristi a rebeli z Donbaskej armády vypálili protilietadlovú strelu, ktorá náhodou narazí na budovu". To aj cez desiatky videí, ktoré ukazujú rakety dopadajúce v parku pred budovou a pochodujú až k základom a priečelí budovy a usmrcujú a ničia v parku a pred budovou. Dokonca veľa vychvaľovaná BBC rozpráva príbeh Manpad./ protilietadlová strela /


Tretie video je z delostreleckého bombardovania Slavyanska za úsvitu a krátko po dnešku,   03.6.2014. Neviem, o rozsahu civilných obetí dnes ráno v Slavyansku, ale viem jedno  príbeh  9 poschodovej  budovy, bola zasiahnutá  strecha a horela od 06:00 miestneho času, ako aj ďalšie objekty v Slavyansku.
https://www.youtube.com/watch?v=SDPlr4lv884 porážku v Lugansk admin bldg. 2.júna
https://www.youtube.com/watch?v=Ssqvx6UOvd4 smrť v parku pred admin bldg. 2.júna
https://www.youtube.com/watch?v=7XOdazB-R1M Bombard Slavyansk 3. júna
Pre túto chvíľu ani jediná Západna vláda alebo vládny úradník, pokiaľ viem, nevyjadril buď súcit alebo úprimnú sústrasť za mŕtvymi civilistami, ani  žiadny z nich nežiadal Kyjev prestať tieto teroristické útoky. Koniec koncov,  mŕtvi občania sú Untermenschen. My sme Untermenschen.
Apelujem na vás všetkých, každý jeden z vás, aby ste zaplavili svoje veľvyslanectvo, svojho veľvyslanca, svojich politikov, svojich prezidentov, svojej premiérov, každú vládu funkcionárov, ktorých môžete nájsť, s týmito videami. Možno, že ich armáda obľúbencov nebude schopná zastaviť všetkych dostaťsa až k nim. Používate e-maily, používate Facebook, Twitter, využitie, čo môžete. Ukážte im, čo urobili. Nie, že sa nebudú starať. Koniec koncov, sme Untermenschen.
Ale jednú vec,  by mali pochopiť. My, Untermenschen, budeme s nimi bojovať. Ukrajina zomrela v Odese dňa 02 mája 2014. Nejaké šance  na rokovania o Donbase zomreli 09.5.2014 v Mariupole. Po Lugansku včera to bude boj na život a na smrť. Vyhráme.  My Untermenschen  vás porazíme. Nemáme na výber. Budeme bojovaťdo nášho posledného dychu a radšej zomrieme v boji, než by sme kľačali v podriadenosti jedneho z vás.
Pre vás politikov v pozadí prevratu v Kyjeve a vojny proti občanom Ukrajiny,zhnusili ste sa mi. Musím  to povedať Merkelovej, Torchinovi, Poroshenkovi, Holandovi, Cameronovi. Swift Boat Johnovi, Nulandovej a Obamovi, komukoľvek kto je "prezident" v Poľsku, každý jeden z vás, vašu obľúbenci a riťolezci na západe, politici, vy všetci.
Dočerta s vašími očami, dočerta s vašou dušou, chodte do pekla, tam, odkiaľ ste prišli. Ste pod moje pohŕdanie.
3. júna boj SITREP aktualizácie podľa "Juan" http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/06/june-3rd-combat-sitrep-update-by-juan.html

Žiadny spánok od 05:00 02.06. Prosím, ospravedlňte pravopisné chyby.
Počas protestu blízkosti Ľvova na západe Ukrajiny ženy požadujúce návrat svojich odvedených synov a manželov ženy bol bité agentami strany Sloboda . Dve ženy sú v nemocnici.
Delostreleckú paľbu začali proti mestečku Severodonetsk 04:20 miestneho času.
Slavyansk a Kramatorsk ťažké boje pokračovali dnes na úsvite. 3. nepriateľ BTR je zničený pred svitaním 03.6.2014  v Kramatorskej  oblasti. Obete neznáme.
V Lugansku začali boje a delostrelecké bombardovanie začalo na svitani na okraji mesta. Jedna obytna budova zasiahnutá delostrelectvom.. Obete neznáme.
27 detí, vrátane niektorých batoliat bolo úspešne evakuovaných z Krematorska po zotmení 1.júna. Cieľ neznámy.
Intenzívne boje okolo Kremotorského letiska, dnes na úsvite. Charakteristický zvuk nemeckého MG3 bolo jasne počuť. Táto zbraň je známa, z NATO zbrojníc.Ukrajinska armáda blokuje všetku prevádzku dovnútra a von z Donecku  a Slavyanska. Žiadne zdravotnícky materiál nesmie do jednej oblasti. Zákaz evakuáciu detí z oboch miest je stále v platnosti od chunty.Je zakázané evakuovať chorých a ťažko zranených.
Správy z veľmi ťažkých bojových predmestí Slavyansk 08:10 miestneho času. .Veľmi intenzívne boje sú v centre  mesta.
 

 

 

 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy