Reklama
Reklama

Slovenskej opozícii už reálne preskakuje

Počet zobrazení: 4395

Najnovšie neoliberáli typu Poliačika, Osuského či Štefunka vyčítajú vláde, že sme nevyhostili ruských diplomatov ako jediní zo strednej Európy. Doteraz nás liberálni politici a liberálne médiá kritizovali za to, že sme vraj málo prozápadní, lebo sme ako Maďari, Česi a Poliaci. A odrazu nám dávajú za vzor Maďarsko, Česko a Poľsko. Fantastické. Hlavne si nešliapať po jazyku... A úplne najlepšie je, že tá krajina, ktorá bola pre opozíciu a médiá tým najväčším západným vzorom v našich končinách - Rakúsko - takisto žiadneho ruského diplomata nehodlá vyhostiť a takisto ako my úplne racionálne konštatuje, že očakáva, že tí, ktorí niekoho obviňujú, predložia aj nejaké dôkazy, lebo takto nejako aspoň doteraz fungoval civilizovaný systém práva v EÚ. Tak čo, Rakúsko je Putinland alebo ako?

Ja chápem to nutkanie slovenskej opozície vrátiť sa k starej dobrej logike studenej vojny - keď naši spojenci zavelia, nerozmýšľam, poslúcham. Sorry, ale toto proste robiť nebudeme - sme suverénny štát a nie americkí mopslíci. Slovensko nebude nikoho lynčovať len preto, že niekde na Západe niekto zavelí.

Liberáli sa často pýšia tým, akí sú racionálni a empirickí. Asi potom ťažko môžu niekomu vyčítať, že očakáva dôkazy, ak padajú obvinenia. Ako je možné, že odrazu slovenskí pravičiari úplne vypli mozgy?! Ak nejdeš s Amerikou, si zradca a ruský agent! Sorry, ale podľa tejto logiky je Rakúsko fuj-fuj a my by sme mali nasledovať Kascinského Poľsko. To vážne? K tomuto mimoriadne cennému logickému záveru slovenskej opozícii srdečne gratulujem, ale pri všetkej úcte k poľskej vláde, dávam prednosť Rakúsku.

Priatelia, zatvorte oči a na chvíľku si predstavte, čo by sa dialo, keby na Slovensku nevládol Smer, ale rusofóbni vojnoví štváči zo SaS či OĽaNO. Stokrát môžu kopať do Smeru a áno, robíme chyby. Ale vďaka nám je Slovensko naďalej suverénny štát. A vďaka nám tu nikto neženie náš národ do vojny proti bratskému Rusku.

Vyjadrujem úctu k tým vládam v EÚ, ktoré sa rozhodli tak ako my. Ubezpečujem vás, že nie je náhodou, že sú to napríklad ľavicové vlády v Grécku a Portugalsku. Ľavica nikdy nebude šíriť primitívnu rusofóbiu a uchová si racionalitu aj vtedy, keď budú všetci vojnoví štváči sveta šíriť protiruskú hystériu. Spomeňte si na históriu 20.storočia, aká hystéria voči Rusku sa viedla. K tomu sa nikdy neznížime. Je to veľmi jednoduché - nám ide o mier a pravica ženie Európu do vojny. Pamätajte na to.

Status na FB, 26. 3. 2018

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy