Reklama
Reklama

Smutná bilancia deklarácie ľudských práv

Počet zobrazení: 4805

Dnes si celý svet pripomína 70.výročie od prijatie Všeobecnej deklarácie ľudských práv.

Liberáli tlieskajú, liberáli oslavujú. A všetci ostatní blčia hnevom nad tým, aké svinstvá vo svete sa v mene ľudských práv udiali za tých 70 rokov.

Spomíname na protikomunistické prevraty, ktoré dali ľuďom chudobu a boháčom „ľudské práva“.

Spomíname na všetky tie imperiálne vojny, v ktorých lietali Havlove „humanitárne bomby“.

Spomíname na 70 rokov zneužívania ľudských práv.

Len si zalistujte v deklarácii ľudských práv, priatelia, nebudete vedieť, či sa máte smiať alebo plakať:

VOJNY V MENE ĽUDSKÝCH PRÁV

„Uznanie ľudských práv je základom slobody, spravodlivosti a mieru na svete.“ – Aké krásne rečičky a v praxi to znamenalo hádzanie bômb na Belehrad – v mene ľudských práv, slobody, mieru a bla-bla-bla. Choďte toto bľabotanie vysvetľovať do Líbye, Sýrie, Iraku, Afganistanu či Vietnamu, ktoré rozmlátili západné mocnosti, aby mohli mať ropu a love.

„Je potrebné podporovať rozvoj priateľských vzťahov medzi národmi.“ – Choďte to vysvetľovať všetkým polodementným rusofóbom, ktorí od rána do večera kopú do Ruska, štvú do vojny a výzvy k priateľstvu považujú za hybridnú vojnu.

ZOTROČUJÚ A VRAŽDIA V MENE ĽUDSKÝCH PRÁV

„Každý má právo na život, slobodu a osobnú bezpečnosť.“ – Choďte to vysvetľovať tým úbohým detičkám v Jemene, ktoré dennodenne vraždí saudskoarabská armáda americkými zbraňami. Choďte to vysvetľovať na východ Ukrajiny, kde kvôli majdanu, Porošenkovi a americkým „poradcom“ dodnes umierajú ľudia.

„Nikto nesmie byť držaný v otroctve alebo nevoľníctve.“ – Choďte to vysvetľovať robotníkom v Kongu, ktorí musia v neľudských podmienkach otročiť na západné nadnárodné koncerny v koltánových baniach.

„Nikto nesmie byť podrobený mučeniu alebo krutému, neľudskému či ponižujúcemu zaobchádzaniu.“ – Choďte to vysvetľovať americkej armáde, ktorá v Guantáname surovo mučila ľudí, nehovoriac o zločinoch proti ľudskosti, ktoré páchala v Iraku, vo Vietname či v Latinskej Amerike. Samozrejme – robila to v mene ľudských práv a slávnych deklarácií o humanite.

V MENE ĽUDSKÝCH PRÁV LYNČUJÚ A MANIPULUJÚ

„Každý, kto je obvinený z trestného činu, má právo byť považovaný za nevinného, pokiaľ sa nepreukázala jeho vina vo verejnom konaní.“ – Choďte to vysvetľovať liberálnym médiám, ktoré lynčujú nepohodlných politikov a robia z nich zločincov a vrahov, aby mohli v spoločnosti šíriť zlobu a nenávisť a prevziať moc.

„Rodina je prirodzenou a základnou jednotkou spoločnosti a má nárok na ochranu spoločnosti a štátu.“ – Skúste toto povedať dnes a označia vás za homofóbov, ktorí nechcú dopriať ľudské práva sexuálnym menšinám, veď dnes už rodina nie je trendy, v móde je Kiskova koza.

VYKORISŤUJÚ A PRENASLEDUJÚ

„Nikto nesmie byť svojvoľne pozbavený svojho majetku.“ – Choďte to rozprávať exekútorom, ktorí zbavujú ľudí aj posledného kúsku chleba, len aby mohli rôzni vydriduchovia ako Kiska zarábať na ich nešťastí.

„Každý má právo na slobodu presvedčenia a prejavu.“ – Choďte to rozprávať všetkým tým liberálnym „fašistom“, čo by najradšej zatvárali každého, kto má iný názor.

V MENE ĽUDSKÝCH PRÁV POHŔDAJÚ ĽUĎMI

„Základom vládnej moci nech je vôľa ľudu.“ – Choďte to vysvetľovať tým, čo ľud považujú za „zápecníkov a xenofóbov“ a každého, kto chce načúvať ľuďom, označujú za populistu či komunistu.

„Vôľa ľudu má byť vyjadrená pravidelne konanými a správne uskutočňovanými voľbami.“ – Choďte to vysvetľovať deckám zo Slušného Slovenska, ktoré na námestiach spolu s paviánom Stankem vrieskajú, že treba povaliť vládu.

KDE SÚ SOCIÁLNE PRÁVA? IBA DRÍSTY?

„Každý človek ako člen spoločnosti má právo na sociálne zabezpečenie.“ – V celom svete umierajú ľudia od hladu a 70 rokov predstierame, že majú právo na sociálne zabezpečenie – načo sú im takéto drísty? Kým tu je kapitalizmus, budú ľudia umierať od hladu, budú ponižovaní, budú vykorisťovaní – nič na tom nezmenia vzletné deklarácie!

„Každý má právo na prácu a na spravodlivé a uspokojivé pracovné podmienky.“ – Toto choďte rozprávať sulíkovským neoliberálom, ktorí by najradšej zrušili zákonníky práce, minimálne mzdy či sociálne práva a ešte sa aj oháňajú ľudskými právami biznismenov. Typickí liberáli kašľú na ľudské práva robotníkov, ide im len o práva kapitálu.

V MENE ĽUDSKÝCH PRÁV NIČIŤ SPOLOČNOSŤ?

„Na ochranu svojich záujmov má každý právo zakladať odborové organizácie.“ – Choďte to vysvetľovať nadnárodným korporáciám, ktoré v Latinskej Amerike mlátia, znásilňujú či vraždia každého, kto sa pokúsi odborovo organizovať.

„Každý má právo na odpočinok a na zotavenie.“ – Choďte to vysvetliť Sulíkovi, ktorý vo svojej arogancii nevie prežiť, že nebude mať počas sviatku teplý rožok.

„Každý má povinnosti voči spoločnosti, v ktorej jedine môže slobodne a plne rozvinúť svoju osobnosť.“ – Toto vysvetlite všetkým tým popleteným individualistickým liberálom, ktorí si myslia, že nemajú žiadne povinnosti, lebo sú tu len oni, sebecké a drzé decká, ktoré spoločnosť považujú za mýtus a vraj nikto nemá povinnosti, ani oni, ani migranti, ani biznismeni, nikto.

BYE-BYE, LIBERALIZMUS!

Priatelia, v mene ľudských práv západné mocnosti a biznismeni napáchali neuveriteľne veľa zla v celom svete. Ľudské práva boli zneužité ako ideológia liberalizmu, takisto ako kresťanskú lásku kedysi zneužívali inkvizítori a imperátori na plienenie celého sveta.

Dnes nie je čo oslavovať. Dnes je čas povedať si, že liberalizmus zlyhal. Je čas vrátiť sa k skutočným právam pracujúcich ľudí, k ozajstnému mieru a skutočnej dôstojnosti. A tú môže priniesť iba socializmus.

Status na FB, 10. 12. 2018, titulok Slovo

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy