Reklama
Reklama

Toto barbarstvo posväcuje prezident SR!

Počet zobrazení: 4400

Prezident Kiska bezprecedentne zneužíva svoje právomoci a vyvíja politický nátlak na prokuratúru, aby oslobodila vagabunda a extrémistu Lorenza, ktorý opakovane poškodzuje národné pamiatky. To je ŠKANDÁL! Kiska svojou podporou Lorenza legitimizuje to najobludnejšie výtržníctvo, primitivizmus a nenávisť, nehovoriac o tom, že posvätil aj to, aby kadejaký fanatik šliapal po pamiatke sovietskych vojakov, čo za nás umierali v druhej svetovej vojne. Som zvedavý, či bude rovnako postupovať, aj ak nabudúce nejaké prasce poškodia Slavín - však je to pamätník komunistickej Červenej armády, tak môžu, nie?! Alebo ak nejakí vyhecovaní nacisti zničia pamätníky SNP - však aj v ňom bojovali komunisti, tak prečo nie?! Prosím pekne, toto barbarstvo posväcuje prezident SR! Zastáva sa humusákov, čo nemajú úctu pred ničím.

Len si predstavte, čo by sa stalo, keby takto ako tie dve tupé kreatúry konal každý! Komunistom sa nepáči Langoš, šup zničiť jeho pamätník v Bratislave - aj to by Kiska obhajoval?! Liberálom sa nepáči Čulen, šup ho zničiť. A možno sa niekomu nepáči Štúr či Dubček - má ísť do Uhrovca doničiť ich rodný dom?! Takto si to predstavuje extrémistická lúza okolo Denníka N?! Takto si to predstavuje Kiska?Veľmi by ma zaujímalo, či by takto zľahčoval ničenie pamiatok našich osloboditeľov aj v časoch, keď pôsobil v Socialistickom zväze mládeže...

Kiska prekročil všetky čiary! Prezident nemá čo vstupovať do vyšetrovania a nemá sa čo zastávať protizákonného konania, grázlov a vagabundov. Dostal sa na úroveň Lorenza a Kalmusa, na úroveň tých najposlednejších opitých chuligánov... Ja len dúfam, že mu to najbližšie pri nejakom výročí víťazstva nad fašizmom ľudia dajú pocítiť - svojím postojom urazil všetkých, čo bojovali proti fašizmu! Hanbím sa za prezidenta SR, hrozne sa za neho hanbím.

Status na FB, 2. 9. 2017, titulok Slovo

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy