„Vyspytateľný“ Igor Matovič

Počet zobrazení: 5092


ego_sum_papa_300px.jpgPRED ŠTYRMI ROKMI
Z rokovania v parlamente: ... Na Poliačika reagoval aj líder OĽaNO Igor Matovič: „Neobtieraj si svoju nevymáchanú liberálnu hubu o Ježiša,“ vyzval poslanca SaS.
... a na nasledujúcej tlačovke hystericky vysvetľoval, že sa ho Poliačikov výrok ako hlboko veriaceho človeka bytostne dotkol.

PO ŠTYROCH ROKOCH
Igor Matovič
už asi nie je hlboko veriaci. Na programe Matovičovej strany robil bývalý poradca Ivety Radičovej, kňaz, ktorý podľa viacerých cirkevných hodnostárov zradil a zavrhol Ježiša Krista. Marian Balázs, alias Ján Krstiteľ Balázs.

Ani tí, čo sa vyjadrujú umiernenejšie, nehovoria o ňom pozitívne: V prípade Jána Krstiteľa Balázsa .... Keďže už opustil kláštor a nastúpil na Úrad vlády, dostal sa do rozporu s vlastným sľubom, ktorý dal Bohu, a nachádza sa aj v ilegitímnom vzťahu s rehoľou a cirkvou. Lebo v súčasnosti vieme minimálne toľko, že žije v permanentnom stave porušovania sľubu rehoľnej chudoby a poslušnosti – profesor kánonického práva Ján Duda.

Z rozhovoru z s M. (J. K.?) Balázsom
Kto prišiel s návrhom na spoluprácu na volebnom programe OĽaNO?
– Trochu to upresním, je to spoločný volebný program hnutí OĽaNO a Nova. Požiadavka na spoluprácu pri tvorbe programu prišla od pána Matoviča, a to v čase, keď bolo jasné, že pôjde o spoločný program oboch hnutí.
(Viac na  http://www.aktuality.sk/clanok/313437/na-programe-olano-robil-byvaly-poradca-ivety-radicovej/)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984