Noví šialenci sa znovu pokúšajú o politický prevrat

Počet zobrazení: 4978

Artur Bekmatov v článku O Kočnerových správach bez emócií povedal všetko podstatné. Preto si dovolím len krátky osobný postreh.

Fica a Bugára poznám viac ako dvadsaťpäť rokov. Obaja urobili viacero chýb, ale vyčítať im spojenie či dokonca spoluprácu s Kočnerom je absolútny nezmysel. Naopak, práve oni prispeli ku stíhaniu a neskoršej väzbe Kočnera, ktorý sa tu tri desaťročia hral na mocipána a z ktorého práve médiá robili celebritu. Nemal žiaden reálny vplyv na politikov, len sa oň snažil a oháňal sa ním.

Stretnutia Fica s Kočnerom a jeho vplyv na Smer-SD sú už z ríše rozprávkových zázrakov. Hovorím to preto, že k Ficovi sa, ako viem, nedostanú a politiku strany neovplyvňujú, možno okrem Kaliňáka, ani funkcionári Smeru-SD, dokonca ani tí vyššie postavení, nie to ešte ľudia zvonka.

Kočnerovo chvastúnstvo a silné reči, ako „ja to s ním vybavím, ja mu zavolám a zariadim to, ja sa sním stretnem či dokonca nahučal som naňho“, sa vedú pri pive v krčme a veria im len naivní ľudia typu husičky Zsuzsovej. Kočner bol a stále je maximálne nedôveryhodný, čo potvrdili i samotné médiá, keď hovoril o novinároch, Lipšicovi a ďalších. Teraz, spolu s novou opozíciou, účelovo tvrdia opak. Tak kedy im veriť?

V tejto súvislosti sa treba pýtať, kto mal a má prospech z vraždy novinára a jeho snúbenice, či zo zverejňovania neoverenej a len vybranej časti komunikácie Kočnera. Každý premýšľajúci občan musí vidieť, že z toho dlhodobo ťaží len podvodník Kiska, klamári a užívatelia drog z Progresívneho Slovenska a skorumpovaní novinári. Denne sme svedkami, ako sa na tejto situácii priživujú hyeny z médií, ktoré konajú ako prostitútky. Síce neohlodávajú uhynuté zvieratá, ani nepredávajú svoje telo, ale sa správajú a konajú oveľa horšie, priživujú sa na nešťastí ľudí, v tomto prípade dokonca na vražde novinára a za peniaze svojich chlebodarcov „predávajú ich pravdu“ a manipulujú s občanmi, tým i verejnou mienkou.

Ide o konšpiračné výmysly nových politikov z PS/Spolu, Za ľudí, ku ktorým sa pridalo KDH. Ich cieľom je v tomto smere úplne neodôvodnená diskreditácia súčasnej koalície, ale najmä destabilizácia spoločnosti, ktorá má viesť k politickému prevratu.

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984