Čierny deň pre Slovensko – budú nás hnať do vojny s Ruskom

Počet zobrazení: 6307

Neriešme lacné výzvy Sulíka, aj tak vláda ostane pokope – dôležitejšie je, že dnes sa kvôli matovičovcom Slovensko definitívne stalo americkou kolóniou.

20 bodov, v ktorých to vysvetlím celé:

1. Ja viem, že Slovensko teraz žije Kollárovou diplomovkou. Sulík akože vyzval Kollára, aby odstúpil, ale SaS nezabudla doplniť, že za jeho odvolanie v parlamente nikdy nezahlasujú a z koalície neodídu. Čiže vlastne automaticky popreli akúkoľvek svoju výzvu na odstúpenie.

2. Kollár povie, že neodstúpi a tým to zhasne. Trápne divadlo pre voličov. Ostanú. Mafia drží pokope. A SaS-ka z toho iba chce vytĺcť nejaké politické body.

3. To už mi príde úprimnejšia blondína od Matoviča, ktorá sa vytešuje, že je dobrá nálada. Šeliga a Sulík iba napínajú svaly, ktoré nemajú. Pokrytci.

4. Iné je dôležité. Dnes je čierny deň pre Slovensko. Oficiálne sme sa stali kolóniou USA. Spomínate si, ako som pred rokom bojoval za to, aby sme si ctili medzinárodné práva a princíp národnej suverenity v prípade Venezuely?

5. Američania tlačili na celý svet, aby uznal ich tajtrlíka Guaidóa, ktorého si vybrali za prezidenta cudzieho štátu. Áno, minister Lajčák chcel vyhovieť Američanom – však čo tam po nejakej Venezuele, veď je ďaleko. Premiér Pellegrini vrčal, že „Che Guevara“ Blaha nemá čo určovať zahraničnú politiku –veď keď Washington a Brusel povie, čo tam po princípoch. Pamätám si to, akoby to bolo dnes.

6. A predsa len sme to vyhrali – bojoval som ako lev a malo to zmysel. Slovensko nestratilo tvár a americké výzvy sme odmietli – vďaka mojim argumentom a vďaka rozhodnutiu Roberta Fica.

7. Slovensko ako jeden z mála štátov EÚ neuznalo Guaidóa za prezidenta Venezuely a zaujalo neutrálny postoj. Američania prskali, ale my sme ukázali, že nie sme len handry, s ktorými si Američania utierajú svoje zločiny po svete.

8. A viete, čo sa stalo dnes? Matovičova vláda uznala Guaidóa za prezidenta Venezuely. Ako inak. Americká ambasáda dala pokyn a ich minister Korčok s vyplazeným jazykom pribehol a bez reptania splnil, čo jeho páni nakázali.

9. Poprel tým všetko, na čom stojí existencia Slovenskej – Chartu OSN, medzinárodné právo, princíp národnej suverenity aj našu úctu k demokratickým pravidlám.

10. Guaidó nevyhral žiadne voľby, a tak nemá čo byť prezidentom. Je to len obyčajný americký sluha, ktorým opovrhuje väčšina Venezuelčanov a smeje sa na ňom zvyšok Latinskej Ameriky.

11. Maduro nie je žiaden anjel, ale to, v akej mizérii je dnes Venezuela, je dôsledok amerického embarga. Chcú vyhladovať Venezuelčanov a donútiť ich, aby vrátili ropný priemysel americkým korporáciám, ktoré financujú politikov vo Washingtone.

12. Naťukajte si do googlu korporáciu Koch (jeden z najväčších amerických molochov na svete), pozrite si, komu kedysi Chávez vyvlastnil ropné rafinérky vo Venezuele (hej, hej, americkému Kochu) a nakoniec si pozrite, kto financoval kampaň americkému ministrovi Pompeovi (áno, bol to Koch).

13. A zhodou okolností Amerika straší Venezuelu vojnou a intervenuje do vnútorných vecí Venezuely ako arogantné impérium. Takto to chodí vo svete „slobody“ a „demokracie“. A Korčok ako správny psíček poslušne asistuje a ešte pritom aj vrtí chvostíkom.

14. Hanbím sa za túto vládu. Hanbím sa, že nemá sebavedomie, princípy, zásady ani hodnoty. Načo je nám takéto ministerstvo zahraničných vecí – to rovno zriaďme koloniálnu pobočku Pentagonu a presťahujme Korčoka na Hviezdoslavko do kancelárie americkej veľvyslankyne, bude to lacnejšie. Aj tak nie je nič iné ako Brinkovej sekretárka.

15. Ja len pripomeniem, že Američania a ich agenti pred pár mesiacmi prevratom odobrali moc legitímnemu prezidentovi Bolívie Morálesovi.

16. V minulosti Američania nechali zavraždiť legitímneho prezidenta Čile Allendeho a nahradili ho fašistom Pinochetom. V Brazílii nechali svojich ľudí odstrániť z prezidentskej pozície ľavičiarku Dilmu a zavrieť favorita nových volieb, exprezidenta Lulu.

17. V Strednej Amerike zanechali spúšť – CIA cvičila eskadry smrti, ktoré povraždili státisíce ľudí v Guatemale, Salvadore či Nikarague. Vraždili ženy a deti, masakrovali kňazov, zohavovali telá, znásilňovali, rozštvrcovali, vyhladili celé dediny.

18. Spomeňte si na El Mozote, spomeňte na arcibiskupa Romera, na masakru v Dos Erres, na etnocídu guatemalských Mayov... Za všetkým stáli ľudskoprávni hrdinovia z USA. Prečítajte si dejiny Latinskej Ameriky a budete plakať nad tým, čo Američania napáchali.

19. A ich úžasné „demokratické“ proamerické vlády nechali postrieľať demonštrantov aj vo Venezuele, spomeňte si na Caracazo, pomrelo tisíce ľudí. To títo idú dnes niekoho učiť ľudským právam a demokracii?

20. Je mi z nich zle. Ale ešte viac zle mi je z toho, ako týmto vrahom a imperialistom slúži Matovičova vláda. Nemajú štipku cti.

Áno, dnes je čierny deň pre Slovensko. Korčok nás opäť zapredal. A bude to pokračovať. Čoskoro tu budú americké základne, americké zbrane hromadného ničenia, americkí „poradcovia“, americkí vojaci... A budú nás hnať do vojny s Ruskom. O tom je to celé.

Iný zmysel táto zlodejská vláda nemá. Už chápete, prečo musela vzniknúť? A prečo tu niekto pripravil Majdan?

Celé zle!

(Status na FB, 1. 7. 2020, titulok Slovo)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984