Zo SME denník Sme Soros!

Počet zobrazení: 2332

Tak toto je bomba! Denník SME kupuje firma amerického miliardára Georgea Sorosa!

1. Toto keby mi niekto povedal ako vtip, tak ho vysmejem, že nech popustí uzdu fantázii.

2. Ale je to realita – slovenské médiá sa dostávajú pod priamu kontrolu Sorosovej firmy.

3. Ide o firmu MDIF z New Yorku, ktorú kedysi zakladal Soros a získaval vďaka nej mediálny vplyv pre svoje liberálne a globalistické ideológie, ako aj biznisové záujmy.

4. Ja len, že nás tu všetci celé roky obviňovali, vraj sme konšpirátori, keď hovoríme o Sorosovi a jeho mimovládkach.

5. Vraveli, vraj Soros nemá žiaden záujem o Slovensko, vraj on nemá nič spoločné s médiami, vraj on je len taký nevinný filantropický starček, ktorý ani netuší, kde je Slovakia.

6. Keď Robert Fico hovoril o úlohe mimovládok, ktoré zakladal George Soros, pri majdane na Slovensku, tak sa smiali, že – aký Soros?

7. Keď sme jasne poukazovali na to, ako mimovládky a médiá prispeli k šíreniu konšpiračných teórií o talianskej mafii, tak sa tvárili, že to všetko boli len ukrutné náhodičky – a Amerika je v tom úplne nevinne.

8. A bum – teraz to tu máte čierne na bielom. Denník SME ako jedno z hlavných korporátnych médií, ktoré tu šíria veľkopodnikateľské liberálne ideológie a americkú propagandu, bude priamo vlastniť a riadiť Sorosova firma.

9. A vo svojom oficiálnom stanovisku SME priznáva, že do nich Sorosova firma liala peniaze aj v minulosti. Perfektné.

10. Už to ani neskrývajú – už s tým normálne vyšli von, že slovenské médiá priamo ovláda americký finančný predátor, ktorý bol spolu so svojimi mimovládkami zapojený do viacerých farebných revolúcií... Epické.

11. Obávam sa, že v denníku SME už oddnes nebudete môcť brať vážne ani predpoveď počasia. Už nebude búrka, ani sucho, teplo ani zima, už bude len – dúha. Strýko George zariadi.

12. Dnešným dňom sa potvrdilo všetko, čo sme hovorili. Gratulujem denníku SME, oddnes už nemusí ani len predstierať, že je nezávislý a slovenský – môže sa pokojne premenovať na Sme Soros, aj tak im už nikto inak nepovie.

(Status na FB 22. 4. 2021, titulok Slovo)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984