Prepisovanie dejín je zločin proti ľudskosti

Počet zobrazení: 5466


Tento týždeň sme si pripomenuli oslobodenie Bratislavy od fašistov. Poklonil som sa našim hrdinom na Slavíne, ale prvýkrát som chýbal pri Redute, kde sa takisto tradične oslavuje oslobodenie Bratislavy.

CHCÚ NÁM UKRADNÚŤ AJ OSLAVY VÍŤAZSTVA NAD FAŠIZMOM

Nové vedenia mesta totiž nepozvalo poslancov NR SR (stalo sa tak prvýkrát!) a naopak, osobitný priestor vytvorilo pre najväčšieho rusofóba na Slovensku - Kisku.

Je to urážka všetkých vojakov Červenej armády, ktorí za našu slobodu položili život. Ak dnes hovoria o porážke fašizmu tí, ktorí od rána do večera kopú do Rusov, je to ponižujúce a trápne.

AKO SLNIEČKARI PREKRÚCAJÚ DEJINY

Primátor Vallo urobil všetko preto, aby si slniečka mohli privlastniť sviatok, ktorý patrí celému národu.

Oni sa samozrejme prihlásia k oslobodeniu Bratislavy, ale zamoria to svojou zvrátenou liberálnou ideológiou. Robí sa to takto - pätoro pre slniečkarov, ako prekrútiť historickú pravdu:

1. POVEDZ "UKRAJINSKÝ FRONT", ABY SI NEMUSEL SPOMENÚŤ RUSOV

Keď hovoríš o oslobodení, nespomenieš Rusov - povieš "ukrajinský front". Je to klasická finta rusofóbov, aby nemuseli spomenúť Rusov - lebo Rusi sú predsa zlo, kým Ukrajina znie pre liberálov sexi.

Ukrajinský front síce tvorili najmä etnickí Rusi a o operácii takisto rozhodli Rusi a najväčšiu obetu majú jednoznačne Rusi, ale treba povedať "ukrajinský front", aby každému slniečku zaplesalo v srdiečku "dobrý americký Porošenko" a nie "zlý ruský Putin".

Lacné, hlúpe a detinské.

2. RUSOV NIKDY OSOBITNE NEVYZDVIHUJ, AJ KEĎ ICH POMRELO PRINAJMENŠOM 14 MILIÓNOV

Keď hovoríš o oslobodení a nevieš sa vyhnúť slovu "Rus", vždy ho doplň Ukrajincami, Rumunmi, Bielorusmi, Francúzmi a Američanmi a ideálne úplne všetkými národmi sveta, aj keby ich padlo dvadsať.

Lebo akože všetci si zaslúžia úctu. Áno, zaslúžia - ale asi je rozdiel, ak za nás položí život státisíce príslušníkov jedného národa a niekoľko desiatok či stoviekk iného národa.

Pravda je, že etnických Rusov zomrelo v druhej svetovej vojne prinajmenšom 14 miliónov a Američanov asi 400 tisíc (zhruba toľko isto zomrelo občanov Československa), čiže obeta Rusov a Američanov sa nedá ani porovnať, ale to netreba povedať.

Nezdôrazniť osobitú obetu Rusov je elegantný spôsob, ako znížiť ich zásluhu a vyzdvihnúť západných spojencov.

Opäť: lacné, hlúpe a detinské.

3. HLAVNE NEHOVORIŤ O KOMUNISTOCH, HOCI TO BOLI ONI, KTO PORAZIL FAŠIZMUS

Keď hovoríš o víťazstve nad fašizmom, nikdy nespomeň komunistov. Bola to síce Červená armáda, ktorá nás oslobodila a bol to Sovietsky zväz, komunistický štát, ktorý nás oslobodil, nehovoriac o kľúčovej úlohe česko-slovenských komunistov - ale to za žiadnych okolností netreba spomínať.

Treba hovoriť o slobode, demokracii a dobrom západe. Ja len, že ten dobrý západ spolupracoval s Hitlerom v Mníchove pri anexii československého územia - ale to nevadí.

Západ je cool a komunisti sú zlo. Tak káže liberálna propaganda. A tak ani slovko o červených.

4. PRI RUSOCH SI VŽDY MUSÍŠ KOPNÚŤ

Keď sa nevieš vyhnúť zásluhám ZSSR, vždy treba zdvihnúť prst a povedať akože "celý príbeh", ako nás potom zlí Rusi (to nezabudni zdôrazniť, hoci pri druhej svetovej vojne slovo Rusi nikdy nepovieš), zlí ruskí komunisti okupovali 40 rokov.

A ešte treba zdôrazniť pakt s Hitlerom spred vojny, čo bol spôsob, ako Stalin získaval čas na prípravu pred útokom nacistov na ZSSR a vytváral si širšiu nárazníkovú zónu, ale to netreba spomínať - treba len propagandisticky a nehistoricky obviňovať Rusov, že sú vlastne rovnako zlí ako nacisti.

Pri Churchillovi nikto nemá potrebu zdôrazňovať, že jeho politickým vzorom bol Mussolini. Pri Britoch netreba spomínať "celý príbeh" neľudského kobercového bombardovania Dráždan. Pri Američanoch netreba hovoriť o atómových bombách. Pri Západe netreba pripomínať Mníchov. Nie, to sú dokonalí hrdinovia.

To len pri Rusoch treba vždy doplniť niečo, čo ich očierni a zníži ich zásluhy.

5. DO VÍŤAZSTVA NAD FAŠIZMOM VŽDY NEJAKO ZAKOMPONUJ LIBERALIZMUS A USA

Na záver takýchto prejavov treba ako správny liberál zdôrazniť, že v roku 1945 vyhrala sloboda, demokracia, liberalizmus a Amerika a že vlastne dnes musíme bojovať proti každému, kto tieto sväté prikázania kapitalizmu spochybňuje.

Čiže odkaz roku 1945 je vlastne obhajoba liberálneho kapitalizmu a boj proti všetkých zlým ruským agentom, konšpirátorom a nepriateľom slobody, fašistom, komunistom, proste proti jednej extrémistickej guči, ktorú správny liberál nerozlišuje - všetko je to zlo.

A túto sprostosť budú liberáli opakovať, aby sa priživili na víťazstve nad fašizmom, ktoré vybojovali predovšetkým komunisti a Rusi.

Dokonalý propagandistický obrat, ktorý by aj Orwell závidel. Ešte aj víťazstvo Červenej armády zneužijú na útoky proti tým, ktorí nás oslobodili - proti Rusom a proti komunistom. Perfektná fraška.

SLNIEČKA CHCÚ PREPÍSAŤ DEJINY

Takto nám chcú slniečka ukradnúť našu najsilnejšiu národnú tradíciu - oslavu víťazstva nad fašizmom.

Ešte aj ten najprirodzenejší míľnik, ktorý nám pripomína priateľstvo s Ruskom, chcú obrátiť proti Rusku.

Ešte aj tie úplne nespochybniteľné zásluhy komunistov v boji proti fašizmu chcú obrátiť proti ľavici.

Ešte aj ten najkrajší národný sviatok chcú zneužiť na americkú propagandu.

O ROK SI BERIEME REDUTU SPÄŤ

A preto nás tam nepotrebujú. Chcú okupovať Redutu. Chcú tam liberálnych poskokov USA ako Kiska a Vallo, aby magorili mládež a znesväcovali pamiatku Červenej armády a padlých Rusov.

Tento rok sme im pri tom neasistovali. Bol to signál, aby pochopili, že nesmú rozdeľovať národ v takejto citlivej veci.

Ak sa ale nespamätajú a o rok budú pokračovať v agresívnej protiruskej kampani, pôjdeme tam a zoberieme ľudí. A nebudeme ticho.

PREPISOVANIE DEJÍN JE ZLOČIN PROTI ĽUDSKOSTI

Nenecháme si ukradnúť naše dejiny.
Oslobodili nás predovšetkým Rusi. Oslobodili nás komunisti. Oslobodila nás Červená armáda.

Ak niekto účelovo prepisuje dejiny a znižuje ich zásluhy, tak pácha zločin proti ľudskosti a my ho musíme zastaviť. My musíme vyjadriť vďaku tým, ktorí si to zaslúžia najviac - Ruskej federácii.

(Status na FB 5. 4. 2019)

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984