Medzinárodné mierové fórum Zjednotení za mier

Registrácia ešte 8. a 9. septembra
Počet zobrazení: 2604

Už len dva dni máte možnosť zaregistrovať sa na medzinárodné mierové fórum Zjednotení za mier, ktoré sa uskutoční 21. septembra 2021 v bratislavskom hoteli Devín. Účasť je pre všetkých bezplatná, ale registrácia je otvorená len do štvrtka,9. septembra, preto sa poponáhľajte, počet miest je obmedzený. Je sa na čo tešiť.

zjednoteni_za_mier.jpg

Medzinárodné mierové fórum Zjednotení za mier sa chce postupne vypracovať na plnohodnotnú alternatívu voči militaristickým podujatiam typu Globsec, kde o medzinárodných otázkach diskutujú iba vojny chtiví politici alebo zbrojárski lobisti a ich návrhy smerujú k posilňovaniu súčasného systému, ktorí si od skončenia studenej vojny vyžiadal niekoľko miliónov mŕtvych. Hoci sa vždy mýlili, presadzujú stále to isté – vojny, zbrojenie, násilné zmeny režimov. Napriek tomu, že aj dnes vyšiel prieskum, že spomedzi krajín V4 sú Slováci dlhodobo najkritickejší voči NATO (členstvo v Severoatlantickej aliancii berie pozitívne iba 38 percent opýtaných) a najviac ľudí u nás nedôveruje USA, oficiálna zahraničná politika Slovenskej republiky ide dlhodobo proti vôli väčšiny národa.

Žiadna vojnová propaganda tentoraz nezaznie. Budete počuť podnetné návrhy na zmenu bezpečnostnej architektúry vo svete, zúčastníte sa na zaujímavej diskusii o zachovaní mieru a podpore odzbrojenia a budete svedkami spustenia petície za prijatie ústavného práva na mier, za podpis medzinárodného dohovoru o zákaze jadrových zbraní a proti prítomnosti cudzích vojsk na území Slovenskej republiky. Príďte, neoľutujete, ale musíte sa stihnúť zaregistrovať.

Postup pri registrácii je nasledovný: Vaše kontaktné údaje – meno, priezvisko, e-mail a/alebo telefónne číslo napíšte na e-mail: ikompisova@gmail.com. Tu, príp. na číslo 0911 08 21 21, nahlasujte aj akékoľvek Vaše otázky, požiadavky (ako napr. rezervácia ubytovania, intolerancie na potraviny atď.)

(Status na FB 7. septembra 2021, titulok a podtitulok Slovo)

VIAC NA: MEDZINÁRODNÉ MIEROVÉ FÓRUM


 

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Reagujte na článok

Napíšte prosím Váš text.

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984