Monika Beňová: Na prvom mieste majú byť záujmy vlastnej krajiny

Počet zobrazení: 849

Koalícia je opäť rozhádaná kvôli vyjadreniam na tlačovkách, SaS opäť prestáva chodiť na koaličné (z)rady, plán obnovy mešká, ministerstvo zdravotníctva dostalo ďalší odklad, aj keď už včera bolo neskoro.

V. Remišová napísala status a opäť nezabudla zaútočiť na Smer SD, aj keď je už ministerkou vyše dvoch rokov. Aj J. Naď urobil rozhovor, v ktorom sa vyhovára na Smer SD, aj keď aj on je ministrom už vyše dvoch rokov. A J. Budaj po vyše dvoch rokoch zistil, že medveď nie je „vegetarián” a vraj sa ho chystá „regulovať”.

Rakúsko, Nemecko a ďalšie krajiny sa chystajú vrátiť k spaľovaniu uhlia a podľa šéfa Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu sa Európa musí pripraviť na znižovanie dodávok plynu a odporúča zachovať staršie atómové elektrárne. V VII. sankčnom balíčku však údajne má byť aj zákaz dovozu jadrového paliva.

P. prezidentka „by podporila” prechod z jednomyseľného hlasovania na väčšinové v oblasti zahraničnej a bezpečnostnej politiky v EÚ. (Ja to určite nepodporím)

Naša vrcholoví politickí činitelia by sa mohli konečne naučiť, že záujmy našej krajiny musia byť pre nich na prvom mieste.

Preto podporujem #referendum2022 a každý z vás, ktorí ho podporujete tiež a neviete sa k petičnému hárku dostať, mi môžete napísať (pokojne aj do správ) a ja vám dám vedieť, kam môžete ísť podpísať petičný hárok vo vašom meste či obci. A ak ste z Bratislavy či blízkeho okolia, zastavím sa u vás možno aj osobne.

Držte sa.

(Status na FB 22. júna 2022, titulok Slovo)

1._bb.jpg

2._bratislavsky.jpg

03._kosicky.jpg

04._nitriansky.jpg

05._presovsky.jpg

06._trenciansky.jpg

07._trnavsky.jpg

08._zilinsky.jpg

Facebook icon
YouTube icon
RSS icon
e-mail icon

Blogy a statusy

Píšte a komunikujte

ISSN 1336-2984